Ubytování

Ubytování účastníků je organizováno v Domě dětí a mládeže ve škole nebo v několika typech hotelů. Účastníci si také mohou zařídit ubytování vlastní.
Každý účastník turnaje bez ohledu na typ ubytování obdrží tzv. Activity Card.

Hotely

Pořadatelé nabízí celkem tři typy ubytování v hotelích v závislosti na úrovni poskytovaných služeb (pořadatel je odlišuje vlastními kriterii jako hotel, penziony a hostel).

Hotely (kategorie A)

Hotel turistického typu s ubytováním ve dvoulůžkových nebo třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením.

Penziony (kategore B)

Penzion turistického typu s ubytováním v apartmánech.

Hostel (kategorie C)

Nabízí ubytování ve vícelůžkových pokojích se společným sociálním zařízením (na chodbě). Lůžkoviny a povlečení jsou zahrnuty v ceně.

Některé hotely, penziony nebo hostely nezávisle na vůli pořadatele turnaje při příjezdu vyžadují seznam ubytovaných a kauci na případné škody způsobené návštěvníky hostelu. Jejich výše je individuální a stanovuje ji hostel. Tato kauce je při odjezdu po předání ubytovacích prostor hostelem vrácena.

V den příjezdu je možné ubytování až po 14:00 hodině. V den odjezdu je třeba uvolnit pokoje do 10:00 hodin dopoledne, uložení zavazadel do pozdějších hodin je možné dohodnout v recepci.

Pořadatel upozorňuje, že nabídka ubytování v jednotlivých typech hotelů je limitována.

Školy a Dům dětí a mládeže (kategorie D)

Ubytování ve školách je velmi oblíbeným typem ubytování mladých sportovců. Toto ubytování je organizováno ve školních třídách nebo tělocvičnách na vlastních matracích či karimatkách a s vlastními spacími pytli.Ubytování v domu dětí a mládeže je organizováno ve společenských místnostech tohoto domu, na vlastních matracích či karimatkách a s vlastními spacími pytli. K dispozici je kompletní sociální zařízení včetně sprchy. Pořadatel garantuje, že každá výprava získá vlastní prostor podle počtu osob, který nebude společně obývat s jinou výpravou. Při ubytování ve školách vyžaduje organizátor při příjezdu kauci na případné škody způsobené účastníky. Tato kauce je při odjezdu po předání ubytovacích prostor pořadatelem vrácena.

Školy a dům dětí a mládeže budou zpřístupněny ve čtvrtek od 16:00 hodin odpoledne a musí být vyklizeny v neděli do 12:00 hodin dopoledne.

Pořadatel upozorňuje, že nabídka ubytování ve školách je limitována a že pro pobyt ve školách platí zvláštní pravidla, jejichž dodržování pořadatel striktně vyžaduje. Tato pravidla jsou zveřejněna v oficiálním bulletinu turnaje.